Dela nyhet
Imorgon börjar vi
20 jun 2021 3 kommentarer
Hej,
Nu är det bara ett par timmar kvar, vi längtar!
Viktigt att ni har koll på tiderna ( se tidigare utskick ). Vi börjar klockan 09:00 och slutar klockan 15:00.
Lunch serveras och vi kommer att äta i omgångar för att inte bli för många på samma yta.
Grupperna med respektive gruppledare ser ni nedan:
Grupp 1 Elton Frejinger Noel Frídén Malte Björk Elliot Sahlen Olsson Simon Lundin Eskil Zetterberg Ivar Tunegård Anton Andersson Mani Ghaemi Abdolabadi Rocky Blixt Otto Bondesson Oskar Åkerblad Modig Arvid Borgström Abdali Kasper Degerman Leo Winberg Florin Jakob Bark
Elin Hållström Adam Litzell |
Grupp 2 Meja Kihlström Moa Nyman Hanna Salberg Stella Bosaeus Astrid Kennerud Kattan Ali Sofie Ernelind Erik Dahl Carl Delin Måns Odelhage Noel Svendsen Gustav Linder Christoffersson Teo Melleroth Olle Toresson Adam Bark
Linn Söderlund Siri Åkerblom Tindra Frejinger
|
Grupp 3 Saga Guldner Alma Gårdstam Henny Herkestam Wilma Pernsved Julia Bottner Matilda Litzell Emilia Söderström Gustav Corneliusson Isak Doncic Felix Flink Nils Josephson Omar Alsadi Hampus Alsterå Max Midenborn Elton Sjöberg Teo Thyselius
Klara Frejinger Sofia Lebell |
Grupp 4 Ebba Bagge Soley Magnusdottir Hanna Nordlander Vera Ruud Emma Strandh Nova Zaragoza Micaela Velazco Gutierrez Orri Arsaelsson Melvin Clarin Alen Begic Mio Belin Alfons Knutsson Eric Ekström Noel Hylén Malte Rosenqvist Oscar Wirén
Line Sundblad Liv Söderlund |
Grupp 5 Olivia Bäckström Alva Eriksson Milla Karlsson Leah Kjellberg Elsa Perband Olivia Willems Melvin Amini Alex Boyagi Levi Flodell Isak Grundström Vincent Johansson Philip Lundin Melker Nilsson Kalle Nordbrandt Theo Rüden Albin Sjögren Melker Österberg
Elsa Björk Isabelle San Pedro |
Grupp 6 Frida Grahn Viola Nyström Lovisa Ruiz Signe Rynäs Edith Åkerblom Alfred Arenäs Filip Bäckman Samuel Gistell Oliver Hjelm Emil Karlstrand Carl Linell Emil Markling Erik Ottosson Melker Rosén Alec Svensson August Wallman
Matilda Ahl Ella Bottner
|
Grupp 7 Oscar Wiklund-Rudqvist Anton Bergius Victor Hardie Damian Jonson Valter Landervik Svante Rexfelt Olle Sager Kevin Sahlen Olsson Edvin Licht Ullman Abbe Lind Rasmus Magnusson Albin Skogberg Husein Mussa
Hanna Juréen Vilma Nordbrandt
|
Grupp 8 Lukas Dahlqvist Rafael Delgado Viggo Frostensson Edmund Kellett Wilmer Markling Elias Svendsen Alvin Tuunainen Andersson Gosha Valuyskikh Eliott Zaragoza Axel Bondesson Lucas Knutsson Erik Ljunggren Olle Solberg Isaac Lundgren Umbong
Isabelle Arenäs Hugo Kjellberg
|
Grupp 9 Enya Belin Humla Holmberg Hjördis Ahlström Ebba Borde Thea Bosaeus Freja Delin Matilda Gremyr Anouk Jahani Viola Ljungblad Tuva Persson Tilda Sjöstrand Vera Skoglund Falk Malva Wikander Ebba Wärenstål Felicia Zuta
Lilly Järpenberg Nellie Boyagi |
Kommentarer
Sheendrick Maldan Umbong 20 jun 2021
Vill bara fråga vilken grupp Isaac '11 tillhör?
Fredr 20 jun 2021
Hej. Isaac kommer vara med i grupp 8.
Sheendrick Maldan Umbong 20 jun 2021
Tack så mycke!